Terapia Mikroigłowa – INNO-ROLLER

BloomeaOksydermabrazjaRadiofrekwencjaTerapia Mikroigłowa – INNO-ROLLERMezoterapia IgłowaLipoliza IniekcyjnaMezoterapia BezigłowaMezoterapia Frakcyjna MikroigłowaZabiegi Pielęgnacyjne i LeczniczeLiposukcjaDermomasażINNO-EXFO BIO-COczyszczanie TwarzyMikrodermobrazjaPeeling KawitacyjnyZłuszczanie KwasamiPeeling Ziołowy JadwigaOxygenating TrioLifting RzęsPrzedłużanie RzęsPielęgnacja Oprawy OkaManicure HybrydowyManicure ŻelowyPedicureDietetyka

Terapia Mikroigłowa – INNO-ROLLER

Tylko ok. 0,3% aktywnych składników dostarczanych z zewnątrz może przeniknąć do skóry przez warstwę naskórka, a często w związku z keratynizacją komórek nawet ten wynik nie jest osiągalny. Aby zwiększyć przenikanie opracowano INNO-ROLLER, wykorzystujący dyski z igłami zainstalowane na rolce. Pozwala on uzyskać ok. 500.000 mikro-kanałów w czasie 5 minut. Według badań zwiększa to przenikanie substancji aktywnych nawet o 100.000 razy w porównaniu z aplikacją bezpośrednio na skórę! Tworzy to niezwykle efektywny System Przeznaskórkowego Transportu Substancji Aktywnych. Stymulacja skóry za pomocą INNO-ROLLER pozwala na odbudowę uszkodzeń w warstwie skóry właściwej oraz zwiększenie syntezy kolagenu. Pozwala to na znaczne spłycenie zmarszczek, poprawę jędrności i kolorytu skóry. Stymulacja skóry za pomocą INNO-ROLLER daje porównywalne efekty do peelingów chemicznych czy zabiegów laserowych, nie dając jednocześnie prawie żadnych skutków ubocznych. Zwiększa grubość skóry o ok. 8% co czyni ją innowacyjną i skuteczną terapią przeciwzmarszczkową.

Zalety:

  • minimalne ryzyko alergii
  • nie wywołuje obrzęku
  • krótki czas gojenia (ok. 1 dzień)
  • dla każdego rodzaju cery
  • nie wywołuje wrażliwości skóry na światło
  • nie powoduje trwałych uszkodzeń skóry

Efekty kuracji
W wyniku nakłuwania następuje odbudowa uszkodzeń (zmarszczki, blizny, bruzdy, rozstępy) do warstwy skóry właściwej. Fibroblasty są stymulowane do zwiększonej syntezy kolagenu oraz przebudowy włókien elastynowych w skórze. Zwiększa się grubość naskórka do ok 0,8 mm. Pozostałe efekty zależne są od koktajlu wskazanego do poszczególnych kuracji.

Cena Terapii Mikroigłowej – INNO-ROLLER

twarz, szyja pierwszy zabieg z zakupem rolki: 300 zł (dekolt + 50 zł)

twarz, szyja kolejny zabieg: 150 zł (dekolt + 50 zł)

Ceny zabiegów podane są ze znieczuleniem!

Umów się na wizytę

Zadzwoń aby umówić się na wiztę: 696-419-535 lub zarezerwuj termin online: Zarezerwuj Wizytę Online