Oksydermabrazja

BloomeaOczyszczanie WodoroweOksydermabrazjaRadiofrekwencjaMezoterapia IgłowaLipoliza IniekcyjnaMezoterapia BezigłowaMezoterapia Frakcyjna MikroigłowaZabiegi Pielęgnacyjne i LeczniczeLiposukcjaDermomasażINNO-EXFO BIO-COczyszczanie TwarzyMikrodermobrazjaPeeling KawitacyjnyZłuszczanie KwasamiPeeling Ziołowy JadwigaOxygenating TrioLifting RzęsPrzedłużanie RzęsPielęgnacja Oprawy OkaManicure HybrydowyManicure ŻelowyPedicure

Oksydermabrazja

Oksydermabrazja to metoda mechanicznego oczyszczania skóry, działa znacznie łagodniej niż tradycyjna mikrodermabrazja.

Oksybrazja wykonywana jest przy pomocy urządzenia ze specjalną głowicą kierującą strumień tlenu i rozproszone kropli soli fizjologicznej na naskórek.

Zabieg wykonywany jest pod ciśnieniem, dlatego też  jest wyjątkowo skuteczny i pozwala na dokładne oczyszczenie skóry. Podczas zabiegu głowica nie dotyka skóry jest więc to zabieg całkowicie sterylny i bezpieczny nawet gdy na skórze występują zmiany zapalne.

Zalecana ilość zabiegów to od czterech do dziesięciu w odstępach od siedmiu do dziesięciu dni, w zależności od stanu skóry.

Regularnie wykonywany zabieg oksydermabrazji przynosi bardzo dobre efekty. Skóra zostaje dobrze oczyszczona, następuje spadek ilości zaskórników i stanów zapalnych skóry.

Tlen i roztwór soli fizjologicznej hamuje namnażanie bakterii beztlenowych odpowiedzialnych za rozwój zmian trądzikowych. Oksydermabrazja wpływa również na poprawę krążenia krwi i limfy oraz  na zmniejszenie grubości warstwy rogowej naskórka. Zabieg wykonywany jest na mokro, daje uczucie chłodu i ukojenia, co jest szczególnie ważne w przypadku cery wrażliwej, skłonnej do rumienia.

Cena Oksydermabrazji

twarz: 150 zł

twarz, szyja: 180 zł

twarz, szyja, dekolt: 200 zł

Umów się na wizytę

Zadzwoń aby umówić się na wiztę: 696-419-535 lub zarezerwuj termin online: Zarezerwuj Wizytę Online