Peeling Ziołowy Jadwiga

BloomeaOczyszczanie WodoroweOksydermabrazjaRadiofrekwencjaMezoterapia IgłowaLipoliza IniekcyjnaMezoterapia BezigłowaMezoterapia Frakcyjna MikroigłowaZabiegi Pielęgnacyjne i LeczniczeLiposukcjaDermomasażINNO-EXFO BIO-COczyszczanie TwarzyMikrodermobrazjaPeeling KawitacyjnyZłuszczanie KwasamiPeeling Ziołowy JadwigaOxygenating TrioLifting RzęsPrzedłużanie RzęsPielęgnacja Oprawy OkaManicure HybrydowyManicure ŻelowyPedicure

Polski Peeling Ziołowy Jadwiga

Jest zabiegiem głębokiego złuszczania opartym na składnikach roślinnych pochodzenia polskiego. Jest to głębokie lub powierzchowne złuszczanie i jest jedną z metod korygowania defektów skóry. Zabieg ten wykonuje się w salonach kosmetycznych. Jest to zabieg bezpieczny – nie uczula, nie powoduje bliznowacenia, ponieważ nie złuszcza naskórka poniżej warstwy podstawnej. Liczba i częstotliwość zabiegów zależy od rodzaju i grubości skóry oraz indywidualnych potrzeb klienta.

Jest skierowany głównie do posiadaczy skóry tłustej i trądzikowej, również na ciele.

Zabieg polega na wmasowaniu odpowiednio skomponowanej kompozycji ziołowej w twarz lub wybrane miejsce na ciele w wyniku czego występuje silne przekrwienie naskórka . Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona przez 1-2 dni. Na 3 dzień następuje złuszczanie. Stosujemy się wtedy do zaleceń kosmetyczki – nie wolno moczyć, myć skóry i stosować żadnych kosmetyków, gdyż to hamuje proces złuszczania. Skóra łuszczy się (płatowo lub otrębiasto) między trzecim a siódmym dniem. Musimy pamiętać, że łuszczącego się naskórka nie można drapać i odrywać, bo grozi to powstaniem blizn. Od momentu rozpoczęcia procesu złuszczania skórę należy zwilżać lotionem ziołowym zabezpieczającym. Siódmego dnia kosmetyczka przeprowadza zabieg uzupełniający, tzw. dołuszczanie, podczas którego zostają usunięte resztki naskórka, a skórze dostarczone substancje odżywcze.

Polski Peeling Ziołowy Jadwiga

zdj. homepeel.com.au

 

Efekty zabiegu

 • Wyraźne wygładzenie cery – eliminacja nierówności
 • Zmniejszenie blizn potrądzikowych
 • Likwidacja przebarwień potrądzikowych – fioletowych plamek
 • Zmniejszenie przetłuszczania się skóry
 • Zmniejszenie rogowacenia skóry
 • pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny
 • Redukcja zmian trądzikowych – zmniejszenie wykwitów trądzikowych

Peeling ziołowy Jadwiga – przeciwwskazania

 • Skóra wrażliwa, alergiczna
 • Trądzik różowaty
 • Grzybica skóry
 • Nowotwory skóry
 • Choroby infekcyjne i wirusowe, brodawki
 • Znamiona barwnikowe skóry

Skuteczność peelingu ziołowego w korygowaniu defektów skóry jest porównywalna z zabiegami wykonywanymi w gabinecie dermatologicznym.Zabieg ten powoduje odmłodzenie i ujędrnienie skóry na skutek wzmożenia produkcji kolagenu i elastyny. Ponadto niweluje blizny potrądzikowe, spłyca zmarszczki, redukuje przebarwienia i rozstępy oraz reguluje czynność gruczołów łojowych. Zabieg ten składa się z dwóch faz wykonywanych w pewnym odstępie czasu (ok. 4 tygodni), dlatego niezbędne są dwie wizyty u kosmetyczki. Pierwsza wizyta polega na złuszczaniu, druga na usunięciu resztek naskórka. W przypadku pierwszego peelingu, wykonuje się go powierzchownie.

Liczba i częstotliwość zabiegów zależy od rodzaju i grubości skóry oraz indywidualnych potrzeb klienta.

Cena Polskiego Peelingu Ziołowego Jadwigi

Polski Peeling Ziołowy Jadwiga Twarz: 240 zł + drugi zabieg dołuszczania gratis

Polski Peeling Ziołowy Jadwiga Plecy: 270 zł + drugi zabieg dołuszczania gratis

Umów się na wizytę

Zadzwoń aby umówić się na wiztę: 696-419-535 lub zarezerwuj termin online: Zarezerwuj Wizytę Online