Oczyszczanie Twarzy

BloomeaOczyszczanie WodoroweOksydermabrazjaRadiofrekwencjaMezoterapia IgłowaLipoliza IniekcyjnaMezoterapia BezigłowaMezoterapia Frakcyjna MikroigłowaZabiegi Pielęgnacyjne i LeczniczeLiposukcjaDermomasażINNO-EXFO BIO-COczyszczanie TwarzyMikrodermobrazjaPeeling KawitacyjnyZłuszczanie KwasamiPeeling Ziołowy JadwigaOxygenating TrioLifting RzęsPrzedłużanie RzęsPielęgnacja Oprawy OkaManicure HybrydowyManicure ŻelowyPedicure

Oczyszczanie Twarzy

Manualne oczyszczanie twarzy krok po kroku

Zabieg stosuje się na na skórze twarzy, dekoltu i plecach. Głównym etapem zabiegu jest ręczne wyciskanie zaczopowanych ujść gruczołów łojowych i zaskórników. Jest to zabieg dla cer w każdym wieku: z zaskórnikami, z trądzikiem pospolitym, tłustych, mieszanych, łojotokowych, z rozszerzonymi ujściami gruczołów łojowych, wymagających oczyszczenia. Można go wykonywać o każdej porze roku.
Przebieg zabiegu:

1. Pierwszym etapem jest demakijaż i tonizacja.
2. Kolejnym złuszczanie (peeling enzymatyczny lub mechaniczny.
3. Po złuszczaniu ponownie tonizujemy skórę, by przywrócić jej pH.
4. Główną częścią jest pielęgnacja aktywna:

  • nałożenie maski rozpulchniającej + wapozon.
  • manualne oczyszczanie – tylko stany niezapalne, wyciskanie wykonywane jest za pomocą jałowych gazików (oczywiście w rękawiczkach).
  • nałożenie maski ściągającej – maska zwęża rozszerzone ujścia gruczołów łojowych, wstępnie reguluje ich pracę. Ponadto usuwa nadmiar sebum, koi i uspokaja podrażnioną oczyszczaniem skórę.
  • maska łagodząca , która wycisza, koi i uspokaja, a także wzmacnia naskórek, rewitalizuje, ujędrnia i poprawia penetrację składników aktywnych.
  • krem na wykończenie zabiegu

Efekty po zabiegu:

oczyszczenie i zwężenie ujść gruczołów łojowych, złagodzenie stanów zapalnych, zapobieganie tworzeniu się zaskórników i regulacja pracy ujść gruczołów łojowych.

Dla lepszych efektów zabiegu polecane jest łączenie oczyszczania manualnego z mikrodermabrazją , okzydermabrazją, peelingiem kawitacyjnym lub kwasami.

Cena Oczyszczania Twarzy

oczyszczanie twarzy + peeling kawitacyjny: 200 zł

oczyszczanie twarzy + mikrodermpbrazja lub oksydermobrazja: 200 zł

mikrodermabrazja + ampułka + maska: 120 zł

peeling kawitacyjny + ampułka + maska: 120 zł

oczyszczanie pleców: 250 zł+

Umów się na wizytę

Zadzwoń aby umówić się na wiztę: 696-419-535 lub zarezerwuj termin online: Zarezerwuj Wizytę Online