Pedicure

BloomeaOksydermabrazjaRadiofrekwencjaTerapia Mikroigłowa – INNO-ROLLERMezoterapia IgłowaLipoliza IniekcyjnaMezoterapia BezigłowaMezoterapia Frakcyjna MikroigłowaZabiegi Pielęgnacyjne i LeczniczeLiposukcjaDermomasażINNO-EXFO BIO-COczyszczanie TwarzyMikrodermobrazjaPeeling KawitacyjnyZłuszczanie KwasamiPeeling Ziołowy JadwigaOxygenating TrioLifting RzęsPrzedłużanie RzęsPielęgnacja Oprawy OkaManicure HybrydowyManicure ŻelowyPedicureDietetyka

Pedicure

Pedicure klasyczny, polega na doprowadzeniu stóp do zadbanego stanu. Składają się na to: zmiękczenie naskórka podczas aromatycznej kąpieli stóp, wykonanie peelingu, usunięcie zrogowaciałego naskórka przy pomocy frezarki, tworzącego się głównie w okolicy pięty, skrócenie i wyrównanie paznokci, odsunięcie skórek oraz pomalowanie płytki paznokcia bezbarwnym lakierem.

Zabieg klasycznego pedicure często rozbudowuje się o dodatkowe usługi, czyli np. stylizację paznokci. Płytkę można pomalować zwykłym lakierem na jeden lub kilka kolorów, wykonać manicure francuski lub wykonać ręcznie malowane zdobienia. Zamiast zwykłego lakieru można zdecydować się na o wiele trwalszą hybrydę – wtedy mówimy o zabiegu pedicure hybrydowy.

Cena Pedicure

Pedicure kwasowy + hybrydy na stopy: 145 zł - W cenie moczenie w soli SPA, nałożenie kwasu, opracowanie skórek, paznokci i stóp frezarką, malowanie hybrydą, peeling i krem odżywczy.)

Pedicure kwasowy + żele na stopy: 160 zł - W cenie moczenie w soli SPA, nałożenie kwasu, opracowanie skórek, paznokci i stóp frezarką, utwardzenie żelem , peeling i krem odżywczy.

Pedicure hybrydowy (tylko paznokcie): 75 zł - W cenie opracowanie skórek i paznokci, malowanie lakierem hybrydowym.

Pedicure kwasowy (moczenie i obróbka frezarką): 75 zł - Pedicure damski, w cenie moczenie w soli SPA, nałożenie kwasu, opracowanie skórek, paznokci i stóp frezarką, malowanie paznokci odżywką, bez koloru, peeling i krem odżywczy.

Pedicure kwasowy kolor: 120 zł - W cenie moczenie w soli SPA, nałożenie kwasu, opracowanie skórek, paznokci i stóp frezarką, malowanie paznokci lakierem Indigo, peeling i krem odżywczy.

Umów się na wizytę

Zadzwoń aby umówić się na wiztę: 696-419-535 lub zarezerwuj termin online: Zarezerwuj Wizytę Online