O Mnie

melania-brzozowskaNazywam się Melania Brzozowska. Jestem wykwalifikowanym kosmetologiem i właścicielem Studia Urody Melani, które prowadzę od 2016 roku. Doświadczenie zdobyłam studiując kosmetologię specjalistyczną w Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie i uczestnicząc w szkoleniach i kongresach z kosmetologii i medycyny estetycznej. Praca jest moją pasją dlatego z przyjmnością pomagam klientom pozbywać się ich problemów skórnych i odkrywać w sobie piękno.

Podstawowym celem dla mnie jest satysfakcja z efektów zabiegów, jak również relaks i odpoczynek klienta. Z tego względu zawsze dostosowuje zabiegi do potrzeb i oczekiwań klienta, do każdego podchodzę indywidualnie, potrafię doradzić jak i odradzić zabieg. W przyjaznej i miłej atmosferze proponuję pełen wachlarz zabiegów kosmetycznych. Współpracuję z renomowanymi producentami kosmetyków profesjonalnych, gwarantując Państwu najwyższą jakość produktów i usług.

Moi klienci przekonali sie już o profesjonalizmie i ciepłej atmosferze dlatego i Ty zatrzymaj sie u mnie na chwilę… wycisz się… zrelaksuj… zaufaj mi… a ja zadbam o Twoje piękno i dobre samopoczucie.