Zabiegi pielęgnacyjne i lecznicze

BloomeaOczyszczanie WodoroweOksydermabrazjaRadiofrekwencjaMezoterapia IgłowaLipoliza IniekcyjnaMezoterapia BezigłowaMezoterapia Frakcyjna MikroigłowaZabiegi Pielęgnacyjne i LeczniczeLiposukcjaDermomasażINNO-EXFO BIO-COczyszczanie TwarzyMikrodermobrazjaPeeling KawitacyjnyZłuszczanie KwasamiPeeling Ziołowy JadwigaOxygenating TrioLifting RzęsLifting RzęsPrzedłużanie RzęsPielęgnacja Oprawy OkaManicure HybrydowyManicure ŻelowyPedicure

Zabiegi pielęgnacyjne i lecznicze

Filozofia GERNETIC opiera się na całościowym postrzeganiu potrzeb człowieka i zmian zachodzących w jego organiźmie. Od ponad 30 lat laboratoria GERNETIC wykorzystują najnowsze osiągnięcia w dziedzinie biotechnologii i biologii komórkowej, dzięki czemu znajdują się w czołówce producentów kosmetyki profesjonalnej.

Nazwa GERNETIC wywodzi się od słów GERontologia – nauka o procesach starzenia orazi geNETYKA -nauka o dziedziczności i zmienności organizmów.

GERNETIC proponuje rozwiazania kosmetyczne dla wszystkich niedoskonalosci estetycznych:

Zabieg dla skóry trądzikowej, zanieczyszczonej:
Celem zabiegu jest likwidacja zmian sączących się, ściągnięcie porów skóry oraz regeneracja. Zaleca się go w przypadku trądziku, szczególnie ropnego dla skóry w każdym wieku.

Zabieg dla skór z bliznami potradzikowymi:
Celem zabiegu jest rewitalizacja i regeneracja skóry. Zaleca się go w przypadku blizn potrądzikowych bez zmian wysiękowych.

Zabieg rewitalizujący na bazie składników morskich:
Wygładza zmarszczki, intensywnie regeneruje, odżywia i rewitalizuje skórę. Zaleca sie go w przypadku zmarszczek, kurzych łapek, utraty elastyczności, odwodnionej, zdemineralizowanej, przedwczesnie starzejącej sie skóry.

Zabieg rewitalizujący dla skóry naczynkowej:
Celem zabiegu jest regeneracja skóry i stymulacja krążenia krwi . Zaleca się go w przypadku zmian rumieniowych.

Zabieg rewitalizujący dla skóry odwodnionej;
Zabieg intensywnie oczyszcza regeneruje i rewitalizuje skórę. Zalecany w przypadku skóry odwodnionej, z rozszerzonymi porami, zaskórnikami, w szczególności dla mlodych osób.

Zabieg przeciwzmarszczkowy:
Intensywnie regeneruje, rewitalizuje i wygładza zmarszczki. Zalecany w przypadku głębokich zmarszczek, kurzych łapek, utraty elastyczności skóry, w szczególności u osób po 50 roku życia.

Zabieg pielęgnujący okolice oczu:
Redukuje obrzęki, relaksuje i wygładza skórę. Wspomaga drenaż limfatyczny niezbędny w zmniejszeniu obrzęków wokół oczu.

Bioaktywny zabieg na okolice oczu:
Redukcja cieni,przebarwień i obrzęków wokół oczu,utrata sprężystości,zmarszczki mimiczne.Kruchośc naczyń włosowatych,mikrozatory w naczyniach włosowatych oraz wstrzymane płyny,to główne przyczyny powstawania tych zmian.Skrupulatnie dobrane składniki aktywne zabiegu poprawiają mikrocyrkulację i chemodynamikę krwi w naczyniach włosowatych,redukują cienie i worki pod oczami,usprawniają cyrkulację płynów.

W skład zabiegu wchodzi:

  • ROZJAŚNIAJĄCY PEELING NA OKOLICE OCZU
  • DIAMENTOWE SERUM POD OCZY
  • ROZJAŚNIAJĄCY KREM POD OCZY
  • CZYSTA WITAMINA C 8%
  • ROZJAŚNIAJĄCY PŁAT-MASKA POD OCZY
  • DIAMENTOWY KREM NAWILŻAJĄCY

Cena Zabiegów Pielęgnacyjnych i Leczniczych

zabieg pielęgnacyjny dostosowany do typu cery: 160 zł+

Umów się na wizytę

Zadzwoń aby umówić się na wiztę: 696-419-535 lub zarezerwuj termin online: Zarezerwuj Wizytę Online