Mezoterapia Frakcyjna Mikroigłowa

BloomeaOczyszczanie WodoroweOksydermabrazjaRadiofrekwencjaMezoterapia IgłowaLipoliza IniekcyjnaMezoterapia BezigłowaMezoterapia Frakcyjna MikroigłowaZabiegi Pielęgnacyjne i LeczniczeLiposukcjaDermomasażINNO-EXFO BIO-COczyszczanie TwarzyMikrodermobrazjaPeeling KawitacyjnyZłuszczanie KwasamiPeeling Ziołowy JadwigaOxygenating TrioLifting RzęsPrzedłużanie RzęsPielęgnacja Oprawy OkaManicure HybrydowyManicure ŻelowyPedicure

Mezoterapia Frakcyjna Mikroigłowa

Mezoterapia-Frakcyjna-Mikroiglowa-wroclaw
Mezoterapia Frakcyjna Mikroigłowa – jest to metoda pozwalająca pozbyć się niechcianych defektów bez ryzyka działań niepożądanych. Polega na nakłuwaniu skóry przy pomocy pulsujących igieł oraz podaniu odpowiednio dobranych do schorzenia substancji czynnych, które wnikną głęboko w skórę. Urządzenie to pozwala zachować niezrównaną precyzję i efektywność przy zredukowanych do minimum uczuciach dyskomfortu. Mechanizm działania polega na stymulacji produkcji kolagenu i elastyny i co się z tym wiąże – poprawie gęstości, napięcia i elastyczności skóry.

Poprzez system pulsujących igieł do naskórka i skóry właściwej dostarczane są substancje aktywne. Równie ważnym czynnikiem przy zabiegu są mikrourazy, dzięki którym pobudzone zostają procesy naprawcze oraz stymulujące syntezę kolagenu i elastyny. Zabieg mezoterapii frakcyjnej mikroigłowej jest sterylny – każdy klient posiada swój jednorazowy kartridż z mikroigłami bezpieczny, ze względu na kontrolę długości igły.

Efekty jakie osiągamy po zabiegu to wyraźne odmłodzenie skóry, spłycenie zmarszczek, zmniejszenie porów, redukcja blizn, blizn potrądzikowych oraz rozstępów.

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • Choroby nowotworowe
  • Ciąża i karmienie piersią
  • Aktywna opryszczka
  • Aktywny proces zapalny w miejscu poddawanym zabiegowi

Cena Mezoterapii Frakcyjnej Mikroigłowej

twarz: 240 zł

twarz i szyja: 260 zł

twarz, szyja i dekolt: 350 zł

Ceny zabiegów podane są ze znieczuleniem!

Umów się na wizytę

Zadzwoń aby umówić się na wiztę: 696-419-535 lub zarezerwuj termin online: Zarezerwuj Wizytę Online