Manicure Hybrydowy

BloomeaOksydermabrazjaRadiofrekwencjaTerapia Mikroigłowa – INNO-ROLLERMezoterapia IgłowaLipoliza IniekcyjnaMezoterapia BezigłowaMezoterapia Frakcyjna MikroigłowaZabiegi Pielęgnacyjne i LeczniczeLiposukcjaDermomasażINNO-EXFO BIO-COczyszczanie TwarzyMikrodermobrazjaPeeling KawitacyjnyZłuszczanie KwasamiPeeling Ziołowy JadwigaOxygenating TrioLifting RzęsPrzedłużanie RzęsPielęgnacja Oprawy OkaManicure HybrydowyManicure ŻelowyPedicureDietetyka

Manicure Hybrydowy

Szukasz sposobu na trwały, ale i nieszkodliwy dla paznokci manicur? Zapraszamy na manicure hybrydowy. Zabieg jest alternatywą dla tipsów, utrzymuje się przez około 2 -3 tygodnie i polega na nałożeniu na płytkę mieszanki zwykłego lakieru do paznokci i elastycznego żelu. Płytka się nie odbarwia a lakier nie odpryskuje.

Na czym to polega?

Manicure hybrydowy na pierwszy rzut oka niewiele się różni od tradycyjnego. Paznokcie są jednak błyszczące, odporne na zadrapania i rozdwajanie przez długi czas. Nie tracą też blasku i charakterystycznego „mokrego połysku”
Zabieg zaczyna się jak zwykły manicure – od przygotowania płytki. Opiłowane paznokcie z odsuniętymi skórkami zostają zmatowione specjalnym bloczkiem. To ważne, bo u osób, których płytka jest naturalnie tłusta manicure może się nie utrzymać. Po nałożeniu warstwy żelu utwardza się go w świetle lampy UV, a następnie nakłada warstwy koloru.

Cena Manicure Hybrydowego

Manicure klasyczny damski: 50 zł - W cenie opiłowanie paznokci, usunięcie skórek, pomalowanie odżywką. Zabieg kończy oliwka i odżywczy krem.

Manicure kolor: 50 zł - W cenie opiłowanie panokci, usunięcie skórek (cążkami, frezarką lub nożyczkami) i pomalowanie lakierem. Zabieg kończy oliwka i odżywczy krem.

Manicure hybrydowy: 70 zł - W cenie dokładne opracowanie skórek, manicure frezarką, opiłowanie i malowanie paznokci lakierem hybrydowym. Zdobienie typu syrenka – gratis.

Manicure hybrydowy + french: 90 zł+ - W cenie dokładne opracowanie skórek, manicure frezarką, opiłowanie i malowanie paznokci lakierem hybrydowym. Zdobienie typu syrenka – gratis.

Ściąganie hybrydy + manicure+ odżywka: 50 zł

Naprawa jednego paznokcia (żel lub hybryda): 10 zł

Utwardzanie paznokci bazą hybrydową: 60 zł

Umów się na wizytę

Zadzwoń aby umówić się na wiztę: 696-419-535 lub zarezerwuj termin online: Zarezerwuj Wizytę Online