Pielęgnacja oprawy oka

BloomeaOczyszczanie WodoroweOksydermabrazjaRadiofrekwencjaMezoterapia IgłowaLipoliza IniekcyjnaMezoterapia BezigłowaMezoterapia Frakcyjna MikroigłowaZabiegi Pielęgnacyjne i LeczniczeLiposukcjaDermomasażINNO-EXFO BIO-COczyszczanie TwarzyMikrodermobrazjaPeeling KawitacyjnyZłuszczanie KwasamiPeeling Ziołowy JadwigaOxygenating TrioLifting RzęsPrzedłużanie RzęsPielęgnacja Oprawy OkaManicure HybrydowyManicure ŻelowyPedicure

Pielęgnacja oprawy oka

Regulacja brwi oraz henna sprawiają, że twarz nabiera nowego wyglądu. Eleganckie, odpowiednio wymodelowane brwi nadają kobiecie charakteru, podkreślają naturalny kontur twarzy i doskonale współgrają z codziennym makijażem. Zarośnięte brwi zasłaniają oko i powiekę, co wyraźnie postarza i nadaje twarzy groźny wygląd.
Lepiej regularnie dbać o wygląd brwi, wtedy ich lekka kosmetyki nie zajmie więcej niż kilka minut raz w tygodniu.

Henna

Jest to barwnik roślinny pochodzący z liści i pędów lawsonii bezbronnej. W celu uzyskania henny, proszkuje się lawsonię i łączy z sokiem z cytryny, goździkami lub zmieloną kawą. Po kilkunastu godzinach otrzymujemy lawson – substancję barwiącą.

Henna Brwi

To zabieg, w którym są farbowane włoski lub włoski i skóra. Pierwszym krokiem jest odtłuszczenie brwi, po czym nakładamy hennę i zostawiamy ją na okre czas, zależny od odcienia jaki chcemy uzyskać. W gabinetach kosmetycznych są dostępne różne kolory henny: brązy, grafit i czernie. Są dwa rodzaje henny: żelowa i proszkowa Ta pierwsza farbuje tylko woski a druga i wosy i skórę. Przed zabiegiem należy się upewnić czy nie jesteśmy na nią uczuleni, przeprowadzając test alergiczny.

Rregulacja Brwi

Rregulacja brwi powoduje, że twarz nabiera nowego wyglądu. Eleganckie, odpowiednio wymodelowane brwi nadają kobiecie charakteru, podkreślają jej naturalny kontur twarzy i doskonale współgrają z codziennym makijażem. Zarośnięte brwi przysłaniają oko i powiekę, co wyraźnie postarza i nadaje twarzy groźny wygląd.

Lepiej regularnie dbać o wygląd brwi, wtedy ich lekka kosmetyki nie zajmie więcej niż kilka minut raz w tygodniu.

Cena Pielęgnacji Oprawy Oka

henna na brwi i rzęsy z regulacją: 40 zł

henna brwi z regulacja: 30 zł

henna rzęs: 20 zł

Umów się na wizytę

Zadzwoń aby umówić się na wiztę: 696-419-535 lub zarezerwuj termin online: Zarezerwuj Wizytę Online