O Mnie

melania-brzozowskaNazywam się Melania Brzozowska. Jestem wykwalifikowanym kosmetologiem od kilku lat pracuję w zawodzie. Podstawowym celem dla mnie jest satysfakcja z efektów zabiegów, jak również relaks i odpoczynek klienta. Z tego względu zawsze dostosowuje zabiegi do potrzeb i oczekiwań klienta, do każdego podchodzę indywidualnie, potrafię doradzić jak i odradzić zabieg.W przyjaznej i miłej atmosferze proponuję pełen wachlarz zabiegów kosmetycznych. Współpracuję z renomowanymi producentami kosmetyków profesjonalnych, gwarantując Państwu najwyższą jakość produktów i usług.

Moi klienci przekonali sie już o profesjonalizmie i ciepłej atmosferze dlatego i Ty zatrzymaj sie u mnie na chwilę… wycisz się… zrelaksuj… zaufaj mi… a ja zadbam o Twoje piękno i dobre samopoczucie.

Doświadczenie zdobyłam studiując kosmetologię specjalistyczną w Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie i kilka lat pracując w autoryzowanym salonie Clarinsa i Declare we Wrocławiu. Praca jest moją pasją dlatego z przyjmnością pomagam klientom pozbywać się ich problemów skórnych i odkrywać w sobie piękno. Pracuję na profesjonalnej marce kosmetyków amerykańskiej firmy PCA. Produkty są szczególnie skuteczne w leczeniu różnorodnych schorzeń i defektów skóry jak: trądzik, trądzik różowaty, łuszczyca, przebarwienia czy zmarszczk.