Manicure Hybrydowy

BloomeaOksydermabrazjaRadiofrekwencjaTerapia Mikroigłowa – INNO-ROLLERMezoterapia IgłowaLipoliza IniekcyjnaMezoterapia BezigłowaMezoterapia Frakcyjna MikroigłowaZabiegi Pielęgnacyjne i LeczniczeLiposukcjaDermomasażINNO-EXFO BIO-COczyszczanie TwarzyMikrodermobrazjaPeeling KawitacyjnyZłuszczanie KwasamiPeeling Ziołowy JadwigaOxygenating TrioLifting RzęsPrzedłużanie RzęsPielęgnacja Oprawy OkaManicure HybrydowyManicure ŻelowyPedicureDietetyka

Manicure Hybrydowy

Szukasz sposobu na trwały, ale i nieszkodliwy dla paznokci manicur? Zapraszamy na manicure hybrydowy. Zabieg jest alternatywą dla tipsów, utrzymuje się przez około 2 -3 tygodnie i polega na nałożeniu na płytkę mieszanki zwykłego lakieru do paznokci i elastycznego żelu. Płytka się nie odbarwia a lakier nie odpryskuje.

Na czym to polega?

Manicure hybrydowy na pierwszy rzut oka niewiele się różni od tradycyjnego. Paznokcie są jednak błyszczące, odporne na zadrapania i rozdwajanie przez długi czas. Nie tracą też blasku i charakterystycznego „mokrego połysku”
Zabieg zaczyna się jak zwykły manicure – od przygotowania płytki. Opiłowane paznokcie z odsuniętymi skórkami zostają zmatowione specjalnym bloczkiem. To ważne, bo u osób, których płytka jest naturalnie tłusta manicure może się nie utrzymać. Po nałożeniu warstwy żelu utwardza się go w świetle lampy UV, a następnie nakłada warstwy koloru.

Galeria Naszych PracCena Manicure Hybrydowego

manicure klasyczny: 50 zł

manicure hybrydowy: 70 zł

manicure hybrydowy + french: 80 zł

*zdobienie paznokci: 5 – 20 zł

**usuwanie masy żelowej / hybrydowej: 25 / 20 zł

*pyłki, cyrkonie, kropki, pojedyńcze paski, ombre – nie są dodatkowo płatne
**usuwanie hybrydy lub żelu jest płatne jeżeli – nie jest wykonywane podczas zabiegu – poprzedni zabieg wykonywała inna stylistka

Umów się na wizytę

Zadzwoń aby umówić się na wiztę: 696-419-535 lub zarezerwuj termin online: Zarezerwuj Wizytę Online