Dietetyka

BloomeaOksydermabrazjaRadiofrekwencjaTerapia Mikroigłowa – INNO-ROLLERMezoterapia IgłowaLipoliza IniekcyjnaMezoterapia BezigłowaMezoterapia Frakcyjna MikroigłowaZabiegi Pielęgnacyjne i LeczniczeLiposukcjaDermomasażINNO-EXFO BIO-COczyszczanie TwarzyMikrodermobrazjaPeeling KawitacyjnyZłuszczanie KwasamiPeeling Ziołowy JadwigaOxygenating TrioLifting RzęsPrzedłużanie RzęsPielęgnacja Oprawy OkaManicure HybrydowyManicure ŻelowyPedicureDietetyka

Konsultacja żywieniowa

akacjowyzdroj

Złe nawyki żywieniowe jak i również nieprawidłowa dieta, mogą prowadzić nie tylko do nadwagi i otyłości, ale również do chorób układu krążenia, pokarmowego, nowotworów, jak i braku energii, koncentracji, do złego samopoczucia oraz wielu innych problemów.

Analiza składu ciała

Analiza składu ciała przeprowadzamy na profesjonalnym urządzeniu, światowego lidera w dziedzinie monitorowania składu ciała, japońskiej firmy TANITA (model SC 240). Posiada on atesty pozwalające na stosowanie go do użytku medycznego.

Relaksacja z odkwaszaniem

Zapoznamy Państwa na technikami wyciszenia, przeprowadzimy relaksację, a wszystko w oprawie odprężającej muzyki oraz spa dla stóp.

Analiza niedoboru witamin

Badanie wykonujemy na urządzeniu Mezator Quantum, które pozwala na biochemiczną analizę systemową oraz służy wymiernemu zweryfikowaniu stanu zdrowia organizmu. Jest to idealne uzupełnienie dla pozostałych metod diagnostycznych.

Więcej inforamcji o zabiegach na stronie: akacjowyzdroj.pl

Cennik Dietetyki

Konsultacja żywieniowa: 100 zł

Jadłospis na 7 dni: 100 zł

Analiza składu ciała wraz z interpretacją wyników: 40 zł

Relaksacja wraz z odkwaszaniem i detoksykacją organizmu: 100 zł

Analiza niedoboru witamin i składników mineralnych: 80 zł

Konsultacja online: 100 zł

Pakiety:
Analiza składu ciała + analiza niedoboru witamin i składników mineralnych: 100 zł
Konsultacja żywieniowa dla 2 osób prowadzących wspólne gospodarstwo domowe: 150 zł
5 + 1 gratis – po 5 wizytach w ciągu 3 miesięcy jedna wizyta gratis

Umów się na wizytę

Zadzwoń aby umówić się na wiztę: +48 731-464-776.